s EMULGOL ES 12 205 L Beczka
EMULGOL ES 12 205 L Beczka
Cena:5067,64PLN
Ilość:
szt
Waga: 210.000 [kg]
Producent:
Lotos
Udostępnij:

EMULGOL ES 12 205 L BeczkaDane techniczne:

✔️ Pojemność : beczka 205 L
✔️ Gęstość w 15°C : 0,87 g/cm3
✔️ Lepkość kinetyczna w 40°C : 36,34 mm2/s
✔️ Temperatura zapłonu : 190°C
✔️ Temperatura płynięcia : -12°C
✔️ Odczyn pH : 9,6

Zastosowanie:

✅ Olej do obróbki metali skrawaniem stosowany jako wodna emulsja chłodząco-smarująca przy obróbce skrawaniem stali, żeliwa i metali nieżelaznych.

Numer katalogowy:

➡️ EMULGOL

Cechy produktu:

✅ Najwyższa jakość
✅ Olej należy przechowywać w temperaturze powyżej +5°C.

Opis producenta

Oleje silnikowe LOTOS mają świetną opinię w kraju i za granicą i nagrodę „Złoty Laur Konsumenta”. Najwyższa jakość produktów i niezawodność sprawia, że doceniają je nawet najbardziej wymagający klienci, a marka LOTOS pozostaje jedną z najbardziej znanych na rynku olejowym w Polsce.


LOTOS Oil liderem branży

LOTOS Oil produkuje i dystrybuuje oleje samochodowe i przemysłowe, smary, oleje bazowe, a także kosmetyki i chemię samochodową. Ma ponad 24% udziałem w rynku i zadowolonych klientów w 84 krajach na świecie.

LOTOS Oil to spółka wchodząca w skład Grupy Kapitałowej LOTOS. Grupa działa w Polsce, w Norwegii i na Litwie. Dynamicznie rozwijający się koncern specjalizuje się w pracy z ropą naftową od poszukiwań złóż przez wydobycie i przerób aż po dystrybucję i sprzedaż produktów naftowych.

„Naj nie bierze się z nikąd”

Grupa LOTOS inwestuje w rozwój i nowoczesne technologie, co przekłada się na dobrą jakość produktów. Gdańska rafineria LOTOS została uznana za najnowocześniejszą w środkowo-wschodniej Europie i znalazła się wśród 25% najlepszych rafinerii na świecie. 
LOTOS współpracuje z takimi markami jak Ursus, Isuzu i Kia.

partnerzy2
Katalog
Wyszukiwarka filtrów
Pzl Sędziszów
Prześlij CV!