Klucze płasko oczkowe z grzechotką

Klucze nasadowe z grzechotkami - niezastąpione w miejscach, do których nie można dotrzeć z użyciem klasycznych płaskich kluczy.
Wyświetlanie:
Szukaj:

4266
GRZECHOTKA 72-ZĘBY 1/2 cal
Cena 81.48PLN
W koszyku masz już0 sztuk

Grzechotki do każdego warsztatu!

Poniższy dział zawiera różne narzędzia mogące przydać się w każdym warsztacie. Dobraliśmy produkty tak, by zaoferować nie tylko najistotniejsze narzędzia z punktu widzenia eksploatacji maszyn, ale również takie, które mogą się przydać w niemal każdym domu czy gospodarstwie.

Potrzebny klucz z grzechotką? Znajdziesz go tutaj

✅ Klucze grzechotkowe na nasadki to profesjonalne narzędzia zapewniające niebywały komfort pracy. Okazują się one absolutnie niezastąpione w miejscach, do których nie można dotrzeć z użyciem klasycznych płaskich kluczy. Grzechotki są bardzo cenione przede wszystkim przez osoby pracujące w branży mechaniki pojazdowej, gdyż są tam bardzo często wykorzystywane. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą grzechotek.

Detalicznie i hurtowo za rozsądną cenę

Hurtownia rolnicza oferuje części do ciągników i maszyn rolniczych w sklepach stacjonarnych i online: hurtowniarolnicza.pl - zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. W przypadku pojawienia się pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami: telefonicznego lub mailowego sklep@agro-bis.eu - pomożemy w dobraniu podzespołów.

Hurtownia rolnicza oferuje produkty dla klientów indywidualnych i dla zamówień hurtowych. Gorąco zachęcamy do poznania naszej świetnej oferty cenowej oraz do dokonania zakupu w naszym sklepie!

 

Filtry
Wyszukaj sprężynę
Katalog

Kranik paliwa morga 50552110
Cena 51.60PLN
Towar wyprzedany. Cena może się zmienić przy dostawie.
Sworzeń kulowy zaczepu MORGA
Cena 73.80PLN
Towar wyprzedany. Cena może się zmienić przy dostawie.
Wyszukiwarka filtrów
Pzl Sędziszów
Copyright 2010-2019 by Agro-Bis. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Prześlij CV!