Klucze płasko oczkowe z grzechotką

Klucze nasadowe z grzechotkami - niezastąpione w miejscach, do których nie można dotrzeć z użyciem klasycznych płaskich kluczy.
Wyświetlanie:
Szukaj:

Grzechotka 72-zęby 1/2"

4266
GRZECHOTKA 72-ZĘBY 1/2 cal
Cena 60.00PLN
Towar wyprzedany. Cena może się zmienić przy dostawie.
W koszyku masz już0 sztuk

Grzechotki do każdego warsztatu!

Poniższy dział zawiera różne narzędzia mogące przydać się w każdym warsztacie. Dobraliśmy produkty tak, by zaoferować nie tylko najistotniejsze narzędzia z punktu widzenia eksploatacji maszyn, ale również takie, które mogą się przydać w niemal każdym domu czy gospodarstwie.

Potrzebny klucz z grzechotką? Znajdziesz go tutaj

✅ Klucze grzechotkowe na nasadki to profesjonalne narzędzia zapewniające niebywały komfort pracy. Okazują się one absolutnie niezastąpione w miejscach, do których nie można dotrzeć z użyciem klasycznych płaskich kluczy. Grzechotki są bardzo cenione przede wszystkim przez osoby pracujące w branży mechaniki pojazdowej, gdyż są tam bardzo często wykorzystywane. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą grzechotek.

Detalicznie i hurtowo za rozsądną cenę

Hurtownia rolnicza oferuje części do ciągników i maszyn rolniczych w sklepach stacjonarnych i online: hurtowniarolnicza.pl - zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. W przypadku pojawienia się pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami: telefonicznego lub mailowego sklep@agro-bis.eu - pomożemy w dobraniu podzespołów.

Hurtownia rolnicza oferuje produkty dla klientów indywidualnych i dla zamówień hurtowych. Gorąco zachęcamy do poznania naszej świetnej oferty cenowej oraz do dokonania zakupu w naszym sklepie!

 

Filtry
Wyszukaj sprężynę
Katalog
Wyszukiwarka filtrów
Pzl Sędziszów
Prześlij CV!