Najwyższa jakość:Najwyższa jakość
Kraj pochodzenia:Produkt polski
LAMPA ZESPOLONA OKRĄGŁA TYLNA LED
LAMPA ZESPOLONA OKRĄGŁA TYLNA LED
LAMPA ZESPOLONA OKRĄGŁA TYLNA LED
Lampa diodowa (ledowa) zespolona tylna. Światło pozycyjne tylne, światło hamowania, światło kierunku jazdy tylne. Przewody: 200cm YLY-S 4x0,75mm. Lampa montowana w maszynach firmy Metalfach
Cena:76.28PLN
Ilość:
szt
Waga: 0.600 [kg]
Producent:
WAŚ
Udostępnij:
Lampa diodowa (ledowa) zespolona tylna. Światło pozycyjne tylne, światło hamowania, światło kierunku jazdy tylne. Przewody: 200cm YLY-S 4x0,75mm
Lampa montowana w maszynach firmy Metalfach

Lampa to to jedna z lamp z serii ultranowoczesnych i ultra –płaskich lamp tylnych zespolonych, które mogą być montowane np. na naczepach, przyczepach czy lawetach.

Grubość lampy bez pierścienia wynosi 25mm.


Lampy posiadają homologację kompatybilności elektromagnetycznej i homologację klasy D, która pozwala na montaż tych lamp w zespole na pojeździe, po dwie lampy na stronę(możliwość montażu : po dwie lampy 3-światłowe lub jedna lampa 3-światłowa i jedna lampa 5-światłowa). Dzięki bardzo wydajnym diodom LED charakteryzują się długą żywotnością oraz niskim poborem mocy. Zaletą tych lamp jest również ich uniwersalne napięcie pracy 12V i 24V.
Wszystkie lampy są hermetyczne, posiadają klasę szczelności IP66/IP68. Tworzywa z których są wykonane charakteryzują się najwyższą jakością, dzięki czemu są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Kupujący ten produkt kupili również...

Wyszukiwarka filtrów
wf-filter-logotyp
Nasi Partnerzy

log_raben
Fedex

Przelewy
eRaty
Porozmawiaj z nami!
Prześlij CV!