Najwyższa jakość:Najwyższa jakość
Kraj pochodzenia:Produkt polski
10B-1 56pz
Cena:32.03PLN
Ilość:
szt
Waga: 0.860 [kg]
Producent:
Dolzamet Fabryka Łańcuchów
Udostępnij:

Dolzamet to polski producent łańcuchów, który wywodzi się ze znanych zakładów metalowych Webera działających w latach 1910-1930. Odbudowano je po II wojnie pod nazwą Fabryka Maszyn Rolniczych "Agromet-Dolzamet”.

Jakości na każdym etapie produkcji

Produkowane przez Dolzamet łańcuchy spełniają normy ISO 9001:2008. Za pomocą spektrometru w firmie badany jest skład chemiczny każdej próbki materiału dostarczonej do produkcji. Są również przeprowadzane badania stopnia twardości metali, których wyniki określają podatność na odkształcenia powierzchni.

Wytrzymałe i dokładne

Detale są produkowane w najnowocześniejszych technologiach z najtrwalszych utwardzanych gatunków stali. Posiadają one najwyższą dokładność wykonania pod względem wymiarów i geometrii (wykrawane na prasach SMG Feintool). Łańcuchy montowane są na nowoczesnych automatach montażowych i mają najwyższe stopnie wytrzymałości na zrywanie, co przekłada się na wysoką żywotność w eksploatacji.

Około 80-90% sprzedaży Dolzametu dokonywane jest na rynku krajowym, pozostała część jest eksportowana do kilkunastu krajów europejskich.

Kupujący ten produkt kupili również...

Katalog
Wyszukiwarka filtrów
Pzl Sędziszów
Prześlij CV!