Kraj pochodzenia:Produkt polski
PIÓRO WYCIERACZKI BEZSZKIELETOWE 400MM
Wytrzymała wycieraczka na każde warunki
Cena:11.06PLN
Ilość:
szt
Waga: 0.150 [kg]
Producent:
Oximo
Udostępnij:

Wycieraczki typu-U bezszkieletowe o długościach 300 - 700 mm. Mocowanie typu-U 9 mm oraz typu-U 8 mm w jednym. Wycieraczki tego typu charakteryzują się mocowaniami na tzw. „haczyk” w kształcie litery „U”. Części metalowe zostały wykonane z wytrzymałej stali typu High-Carbon w całości ocynkowanej, aby długo i skutecznie chronić przed korozją.

  • pióro wycieraczki wykonane z naturalnego kauczuku pokrytego silikonem,
  • elementy metalowe wykonane z ocynkowanej stali typu high carbon,
  • elementy z tworzywa – wysokogatunkowy stop polietylenu i poliwęglanu,
  • ultra ciche,
  • super wytrzymałe,
  • na każde warunki pogodowe.


OXIMO
to firma o polskich korzeniach działająca od 2009 roku. W ciągu kilku lat z firmy garażowej stała się profesjonalnie zarządzaną organizacją biznesową. Po 10 latach istnienia jest już wiodącą, rozpoznawalną marka wycieraczek samochodowych do szyb.

Polska firma ze światowymi ambicjami

OXIMO poszukuje nowych obszarów działania, wyznacza trendy w branży, działa zgodnie ze strategią zrównoważonego rozwoju. Celem i ambicją OXIMO jest stanie się firmą nr 1 wśród producentów wycieraczek na świecie.

Wycieraczki na każdą porę roku

Wycieraczki są zrobione z mieszanki 100% naturalnego kauczuku pokrytego warstwą silikonu, co daje wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Firma ma wszelkie  wymagane certyfikaty,  jak niemiecki TUV, REACH oraz polski PZH oznaczający, iż wycieraczki nie poosiadają w składzie żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji.

Wyszukiwarka filtrów
wf-filter-logotyp
Prześlij CV!