PŁYN ULTRAMYT TRUCK 5LPŁYN ULTRAMYT TRUCK 5L
PŁYN ULTRAMYT TRUCK 5L
PŁYN ULTRAMYT TRUCK 5L
Cena:69,00PLN
Towar wyprzedany. Cena może się zmienić przy dostawie.
Producent:
Compan Czajka
Udostępnij:
Doskonały koncentrat środka czyszczącego, przeznaczonego do mycia wszelkich powierzchni odpornych na środowisko alkaliczne. Nadaje się szczególnie do czyszczenia o charakterze przemysłowym, ponieważ jego skład zapewnia doskonałe zwilżanie mytych powierzchni oraz efektywne emulgowanie brudu. Bardzo łatwo usuwa zabrudzenia olejami, smarami, tłuszczami i sadzą.

Doskonale nadaje się do mycia pomieszczeń przemysłowych, takich ja hale produkcyjne, hale warsztatowe, łaźnie, pomieszczenia sanitarne oraz wszelkie korytarze i podjazdy. Skład preparatu ULTRAMYT - TRUCK został opracowany specjalnie pod kątem zastosowania w przemyśle samochodowym. Nadaje się doskonale do mycia wszelkich podzespołów trakcyjnych pojazdów mechanicznych, karoserii, felg, części wykonanych z aluminium, plastiku, itp. Szczególnie łatwo myje wszelkie plandeki samochodowe, w przypadku których wystarczy zwilżenie preparatem i spłukanie silnym strumieniem wody. Ultramyt - TRUCK jest niezastąpiony w kompleksowym czyszczeniu wszelkich pojazdów komunikacji publicznej (tramwaje, autobusy, wagony kolejowe), zarówno wnętrz jak i powierzchni zewnętrznych.

Doskonałe właściwości myjące oraz przeciwbakteryjne preparatu predysponują go do użycia w przemyśle spożywczym i przetwórczym. Jest z powodzeniem stosowany w zakładach przemysłu mięsnego i mleczarskiego jako uniwersalny, alkaliczny środek myjący. 

Zastosowanie: Ultramyt - Truck można stosować przy użyciu wszystkich mechanicznych i ciśnieniowych urządzeń myjących. Preparat należy rozcieńczyć wodą w stosunku 1 : 5 do 1 : 50, zależnie od stopnia zanieczyszczenia mytych powierzchni. Nanieść roztwór na czyszczoną powierzchnię przy pomocy dowolnego urządzenia zraszającego, odczekać kilka minut, po czym spłukać preparat silnym strumieniem wody. W przypadku bardzo silnie zanieczyszczonych powierzchni korzystne może być użycie bardziej stężonego roztworu preparatu oraz środka mechanicznego, np. szczotki. Preparat można użyć w postaci tzw. piany aktywnej. W takim przypadku preparat Ultramyt-truck należy wlać do zbiornika wytwornicy piany bez rozcieńczenia. Użycie preparatu w postaci piany aktywnej ułatwia mycie pionowych powierzchni, przedłuża ich czas kontaktu z preparatem oraz nie dopuszcza do wyschnięcia preparatu na czyszczonych powierzchniach przed spłukaniem wodą.

Kupujący ten produkt kupili również...

Uszczelka pokrywy rozrządu do C328
Cena 5.30PLN
Towar wyprzedany. Cena może się zmienić przy dostawie.

HA-2500
PASEK HA2500
Cena 18.98PLN
Wyszukiwarka filtrów
Pzl Sędziszów
Prześlij CV!