PŁYN ULTRAMYT 2.L TRUCK
PŁYN ULTRAMYT 2.L TRUCK
0606
Udostępnij:
Doskonały koncentrat środka czyszczącego, przeznaczonego do mycia wszelkich powierzchni odpornych na środowisko alkaliczne. Nadaje się szczególnie do czyszczenia o charakterze przemysłowym, ponieważ jego skład zapewnia doskonałe zwilżanie mytych powierzchni oraz efektywne emulgowanie brudu. Bardzo łatwo usuwa zabrudzenia olejami, smarami, tłuszczami i sadzą.

Doskonale nadaje się do mycia pomieszczeń przemysłowych, takich ja hale produkcyjne, hale warsztatowe, łaźnie, pomieszczenia sanitarne oraz wszelkie korytarze i podjazdy. Skład preparatu ULTRAMYT - TRUCK został opracowany specjalnie pod kątem zastosowania w przemyśle samochodowym. Nadaje się doskonale do mycia wszelkich podzespołów trakcyjnych pojazdów mechanicznych, karoserii, felg, części wykonanych z aluminium, plastiku, itp. Szczególnie łatwo myje wszelkie plandeki samochodowe, w przypadku których wystarczy zwilżenie preparatem i spłukanie silnym strumieniem wody. Ultramyt - TRUCK jest niezastąpiony w kompleksowym czyszczeniu wszelkich pojazdów komunikacji publicznej (tramwaje, autobusy, wagony kolejowe), zarówno wnętrz jak i powierzchni zewnętrznych.

Doskonałe właściwości myjące oraz przeciwbakteryjne preparatu predysponują go do użycia w przemyśle spożywczym i przetwórczym. Jest z powodzeniem stosowany w zakładach przemysłu mięsnego i mleczarskiego jako uniwersalny, alkaliczny środek myjący. 

Zastosowanie: Ultramyt - Truck można stosować przy użyciu wszystkich mechanicznych i ciśnieniowych urządzeń myjących. Preparat należy rozcieńczyć wodą w stosunku 1 : 5 do 1 : 50, zależnie od stopnia zanieczyszczenia mytych powierzchni. Nanieść roztwór na czyszczoną powierzchnię przy pomocy dowolnego urządzenia zraszającego, odczekać kilka minut, po czym spłukać preparat silnym strumieniem wody. W przypadku bardzo silnie zanieczyszczonych powierzchni korzystne może być użycie bardziej stężonego roztworu preparatu oraz środka mechanicznego, np. szczotki. Preparat można użyć w postaci tzw. piany aktywnej. W takim przypadku preparat Ultramyt-truck należy wlać do zbiornika wytwornicy piany bez rozcieńczenia. Użycie preparatu w postaci piany aktywnej ułatwia mycie pionowych powierzchni, przedłuża ich czas kontaktu z preparatem oraz nie dopuszcza do wyschnięcia preparatu na czyszczonych powierzchniach przed spłukaniem wodą.
Wyszukiwarka filtrów
Pzl Sędziszów
Prześlij CV!