Olej Agro Stou 10W/30 5l
Cena:87,60PLN
Ilość:
szt
Waga: 4.400 [kg]
Kod CN: 27101981
Producent:
Lotos
Udostępnij:

Olej AGRO-STOU 10W/30 5L

Dane techniczne:

✅ Pojemność: 5l
✅ Lepkość: SAE: 10W-30
✅ Temperatura płynięcia: -33ºC
✅ Temperatura zapłonu: 211ºC
✅ Wskaźnik lepkości: 166

Powyższe wartości parametrów fizykochemicznych są wartościami typowymi. Wartości rzeczywiste są umieszczane na świadectwach jakości dołączanych do każdej partii produktu.

Cechy produktu:

☑️ SAE: 10W-3030
☑️ API: CG-/GL-4
☑️ Wysoka jakość

Zastosowanie:

✅ Uniwersalny, wielofunkcyjny olej silnikowo-przekładniowo-hydrauliczny do sprzętu rolniczego
✅ Może być stosowany w różnego rodzaju sprzęcie rolniczym do smarowania silników, przekładni, sprzęgieł, w mokrych hamulcach oraz systemach hydraulicznych.
✅ Naddaje się do stosowania w skrzyniach biegów Powershift

Numer katalogowy:

➡️ AGRO/5

Opis

Oleje silnikowe LOTOS mają świetną opinię w kraju i za granicą i nagrodę „Złoty Laur Konsumenta”. Najwyższa jakość produktów i niezawodność sprawia, że doceniają je nawet najbardziej wymagający klienci, a marka LOTOS pozostaje jedną z najbardziej znanych na rynku olejowym w Polsce.


LOTOS Oil liderem branży

LOTOS Oil produkuje i dystrybuuje oleje samochodowe i przemysłowe, smary, oleje bazowe, a także kosmetyki i chemię samochodową. Ma ponad 24% udziałem w rynku i zadowolonych klientów w 84 krajach na świecie.

LOTOS Oil to spółka wchodząca w skład Grupy Kapitałowej LOTOS. Grupa działa w Polsce, w Norwegii i na Litwie. Dynamicznie rozwijający się koncern specjalizuje się w pracy z ropą naftową od poszukiwań złóż przez wydobycie i przerób aż po dystrybucję i sprzedaż produktów naftowych.

„Naj nie bierze się z nikąd”

Grupa LOTOS inwestuje w rozwój i nowoczesne technologie, co przekłada się na dobrą jakość produktów. Gdańska rafineria LOTOS została uznana za najnowocześniejszą w środkowo-wschodniej Europie i znalazła się wśród 25% najlepszych rafinerii na świecie. 
LOTOS współpracuje z takimi markami jak Ursus, Isuzu i Kia.

partnerzy2
Kupujący ten produkt kupili również...

Katalog

Wyszukiwarka filtrów
Pzl Sędziszów
Copyright 2010-2019 by Agro-Bis. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Prześlij CV!