Wyprzedaż:Wyprzedaż
ŚRODEK ANTYKOROZYJNY 400ML DFG ANTICORIT DFG
FUCHS ANTICORIT DFG to wielofunkcyjny, uniwersalny środek do montażu i demontażu zawierający kompozycję bardzo drobnego dwusiarczku molibdenu MoS2.
Cena:37.64PLN
Ilość:
szt
Waga: 0.500 [kg]
Producent:
Fuchs
Udostępnij:

FUCHS ANTICORIT DFG to wielofunkcyjny, uniwersalny środek do montażu i demontażu zawierający kompozycję bardzo drobnego dwusiarczku molibdenu MoS2.

ANTICORIT DFG zapewnia doskonałą ochronę antykorozyjną. Posiada wysoką zdolność do penetracji i świetną przyczepność filmu ochronnego. W znacznym stopniu zmniejsza współczynnik tarcia, co jest zapewnione przez zawartość dwusiarczku molibdenu (MoS2) w kompozycji z innymi dodatkami uszlachetniającymi. Molibden zabezpiecza współpracujące elementy przed zacieraniem oraz eliminuje skrzypienia i piski, a połączenia zabezpiecza przed zapiekaniem w wyższych temperaturach.

FUCHS ANTICORIT DFG działa jak odrdzewiacz w znacznym stopniu rozpuszczając rdzę, co umożliwia odkręcanie skorodowanych śrub, a także przywraca sprawność unieruchomionym mechanizmom. Właściwości antykorozyjne pozwalają chronić spryskane powierzchnie przed wilgocią. Posiada zdolność wypierania wody z powierzchni metalu tworząc szczelny film olejowy. Zastosowanie środka ANTICORIT DFG jest dość uniwersalne, a jego unikalne właściwości pozwalają zastosować go zarówno w przemyśle, motoryzacji, branży budowlanej, mechanicznej, a także w użytku domowym - jest bardzo przydatny kierowcom i majsterkowiczom.

ANTICORIT DFG  dostępony jest w postaci sprayu. Jest cieczą o czarnym zabarwieniu.

Kupujący ten produkt kupili również...

Wyszukiwarka filtrów
wf-filter-logotyp
Nasi Partnerzy

log_raben
Fedex

Przelewy
eRaty
Porozmawiaj z nami!
Prześlij CV!