Tygodnik Poradnik RolniczySkorzystaj z bezpłatnego egzemplarza Tygodnik Poradnik Rolniczy - ulubionej gazety polskich rolników!


W trakcie składania zamówienia wyraź zgodę na przesłanie czasopisma tak jak poniżej a my dołożymy je do paczki!
Życzymy przyjemnej lektury :)
Korzystając z oferty zgadzasz się na przekazanie Twoich danych Polskiemu Wydawnictwu Rolniczemu Sp. z o.o. (PWR) w Poznaniu przy ul. Metalowej 5, które w ciągu 3 miesięcy skontaktuje się z Tobą w celu poznania Twojej opinii na temat czasopisma i przedstawienia oferty firmy.

 

Klauzula informacyjna

Polskie Wydawnictwo Rolnicze (PWR) stanie się Administratorem Twoich danych, będą one wykorzystywane w wyżej podanym celu przez a także na potrzeby kontroli ZKDP i zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. W każdym momencie masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, sprzeciwu wobec ich przetwarzania, ograniczenia zakresu ich przetwarzania, prawo przenoszenia Twoich danych, a jeśli stwierdzisz ich niezgodne z prawem przetwarzanie możesz złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2 w Warszawie. W każdym momencie możesz kontaktować się z PWR na adres pocztowy: PWR Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań, tel. 061  a w sprawach dotyczących danych osobowych z Inspektorem Ochrony Danych na adres: daneosobowe@pwr.agro.pl.
Katalog
Łańcuch boczny C360 Morga 4665039/
Cena 57.47PLN
Towar wyprzedany. Cena może się zmienić przy dostawie.
Wyszukiwarka filtrów
Pzl Sędziszów
Prześlij CV!