Średnica wewnętrzna łożyska:45 mm
Średnica zewnętrzna łożyska:100 mm
Łożysko kulkowe jednorzędowe kryte 6309 2RS ZVLŁożysko kulkowe jednorzędowe kryte 6309 2RS ZVLŁożysko kulkowe jednorzędowe kryte 6309 2RS ZVL
Łożysko kulkowe jednorzędowe kryte 6309 2RS ZVL
Łożysko kulkowe jednorzędowe kryte 6309 2RS ZVL
Łożysko kulkowe jednorzędowe kryte 6309 2RS ZVL
Cena:49,03PLN
Towar wyprzedany. Cena może się zmienić przy dostawie.
Marka:
Udostępnij:

Łożysko kulkowe jednorzędowe kryte 6309 2RS ZVL

Dane techniczne:

✔️ Średnica wewnętrzna - 45 mm
✔️ Średnica zewnętrzna - 100 mm
✔️ Szerokość - 25 mm
✔️ Uszczelnienie - 2RS - obustronnie kryte uszczelkami jednowargowymi osadzonymi na pierścieniu zewnętrznym

Zastosowanie:

✅ Łożyska kulkowe są najbardziej uniwersalne z łożysk , mogą przenosić nie tylko obciążenia promieniowe ale i osiowe. Charakteryzują się bardzo małym momentem tarcia w stosunku do innych łożysk. Mogą pracować przy różnych systemach smarowania , mogą mieć też własny zapas smaru plastycznego wystarczający na cały czas eksploatacji.
✅  Przede wszystkim w urządzeniach, gdzie mamy do czynienia z małymi oraz umiarkowanymi obciążeniami promieniowymi i równie niskimi obciążeniami wzdłużnymi. Ponadto świetnie sprawdzą się tam, gdzie wymaga się od mechanizmu doskonałej tolerancji elastyczności łączenia, dużej sztywności i nośności.
✅ Ursus C-902,904,1002,1004,1212,1214,1604- pompa wody-wał,


Numer katalogowy:

➡️ 6309 2RS ZVL

Cechy produktu:

Producent ZVL Slovakia
Produkt polski

Katalog
Wyszukiwarka filtrów
Pzl Sędziszów
Prześlij CV!