Najwyższa jakość:Najwyższa jakość
Kraj pochodzenia:Produkt polski
czasza kolektora opryskiwacza
Czasza kolektora tłoczącego pompy opryskiwacza P-100
Cena:19.10PLN
Ilość:
szt
Waga: 0.500 [kg]
Producent:
Agroplast
Udostępnij:

Pasuje do: pompy P-100

Wykonana z wysoko jakościowego tworzywa technicznego z zachowaniem norm inajwyższej precyzji wykonania.

Ciśnienie w czaszy kolektora tłoczącego powinno być na poziomie 1/3 ciśnienia na jakim zazwyczaj pracuje pompa.

Kontrolując ciśnienie, warto sprawdzić stan membrany.Aby to zrobić trzeba dopompować powietrza, a następnie za pomocą zaworka stopniowo upuszczać. Jeżeli z zaworka wylatuje samo powietrze, oznacza to że membrana jest nieuszkodzona, w przypadku gdy z zaworka uchodzi mieszanina powietrza z wodą membranę należy wymienić. Szczególnie ważne jest sprawdzenie membran przed zimą, gdyż woda zamarzająca w czaszy powoduje jej uszkodzenie.

Firma Agroplast to niekwestionowany lider wśród producentów części do opryskiwaczy w Polsce i Europie Wschodniej. Działalność rozpoczęli 30 lat temu.

Intensywnie inwestując w badania i rozwój udało się firmie Agroplast wdrożyć technologię precyzyjnego wtrysku ceramiki, dzięki czemu, jako jedyna firma z Polski, dołączyli do prestiżowego grona producentów niezwykle wytrzymałych dysz i rozpylaczy ceramicznych.Dziś Agroplast znany jest z innowacyjności swoich rozwiązań oraz z niezawodności oferowanych produktów, a ich szeroka oferta jest dostępna w ponad 20 krajach świata.

 

Pasujące do

Kupujący ten produkt kupili również...

Katalog
Wyszukiwarka filtrów
wf-filter-logotyp
Prześlij CV!