Najwyższa jakość:Najwyższa jakość
Kraj pochodzenia:Produkt polski
Sworzeń tłoka S321 Sworzeń tłoka S321
Sworzeń tłoka S321
Sworzeń tłoka S321
Cena:48,99PLN
Ilość:
szt
Waga: 1.155 [kg]
Kod CN: 8409990090
Producent:
Złotecki
Udostępnij:

Sworzeń tłoka

Dane techniczne:

✔️ Długość - 115 mm
✔️ Średnica zewnętrzna - 45,5 mm

Zastosowanie:

Kombajn zbożowy Bizon

Numer katalogowy:

➡️ S321

Cechy produktu:

Produkt polski
Najwyższa jakość 
Producent Złotecki

Firma ZŁOTECKI istnieje od 1972 roku.

Najwyższa jakość produkowanych części to nadrzędny cel tej firmy

Przedsiębiorstwo Złotecki posiada własną odlewnię aluminium oraz nowoczesny park maszynowy CNC.


Początkiem działalności fabryki były usługi naprawy samochodów. W połowie lat osiemdziesiątych XX wieku, w związku z zachodzącymi zmianami ekonomicznymi naszego kraju została podjęta decyzja o uruchomieniu produkcji części do silników spalinowych. Duże zainteresowani odbiorców firmy Złotecki, rosnący popyt na produkowane części doprowadził do szybkiego rozwoju firmy. Ciągłe inwestycje w rozwój oraz poprawę jakości wykonywanych produktów zaowocowały decyzją o uruchomieniu produkcji precyzyjnych i odpowiedzialnych części silnikowych jakimi są tłoki silnikowe. Błyskawiczny rozwój produkcji tłoków wskazał kierunek rozwoju przedsiębiorstwa Złotecki. Dziś zdecydowaną większość sprzedaży stanowią tłoki do silników spalinowych.

Proces produkcji obejmuje całość wytwarzania począwszy od przygotowania tworzywa poprzez odlewanie, obróbkę, kompletowanie i badania. Całość produkcji realizowana jest w oparciu o komponenty i procesy spełniające światowe normy jakościowe dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma Złotecki na ciągły rozwój, również poprzez udział w projektach badawczych, wspólnie z Politechnikami i innymi instytucjami prowadzącymi badania naukowe.
Największym dowodem słuszności celów, oraz kierunku jaki obrali, jest zaufanie jakim obdarzyli ich klienci. Dzięki temu są dostawcami części do wiodących europejskich dystrybutorów, jak również dostarczają swoje wyroby na pierwszy montaż.

tloki-min


Katalog
Wyszukiwarka filtrów
Pzl Sędziszów
Prześlij CV!