Najwyższa jakość:Najwyższa jakość
Kraj pochodzenia:Produkt polski
0800/0
Cena:471,36PLN
Ilość:
szt
Waga: 30.000 [kg]
Kod CN: 87087099
Producent:
Pronar
Udostępnij:

Obręcz koła tylnego

Dane techniczne:

✔️ Średnica zewnętrzna - 770
✔️ Szerokość felgi - 285 mm
✔️ Z uchwytami

Zastosowanie:

Ciągniki rosyjskie Władimirec T-25

Numer katalogowy:

➡️ 2534011

Cechy produktu:

Produkt polski
Najwyższa jakość
Producent Pronar


PRONAR
to przedsiębiorstwo założone przed niemal 30 laty w niewielkiej podlaskiej miejscowości Narew. Nazwa firmy powstała nieprzypadkowo: „Pro” oznacza produkcję, „Nar” to skrót od Narwi. To w 100% polska firma, która stale się rozwija.

Lider w Polsce, eksport na 1/3 świata

Pronar prowadzi produkcję i sprzedaż maszyn i urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych oraz transportu. Ma blisko 50-procentowy udział w polskim rynku. Jest też producentem kół do maszyn rolniczych i komunalnych, elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej, osi do przyczep, a także profili stalowych i elementów z tworzyw sztucznych.

Maszyny i urządzenia z Narwi są konkurencyjne i zyskują uznanie na międzynarodowych rynkach. Swoje produkty firma sprzedaje w sieci dealerskiej w niemal całej Europie i eksportuje do ponad 60 krajów na kilku kontynentach, m.in. na do Afryki, obu Ameryk czy Nowej Zelandii.

7 fabryk, 4 tysiące części dziennie

Dane produkcyjne są imponujące. Firma zatrudnia ponad 2 tysiące pracowników, posiada 7 nowoczesnych fabryk, w których na powierzchni 80 boisk piłkarskich powstaje codziennie 4 tysiące części z blisko 600 ton stali. O jakość dba zatrudnionych w firmie ponad 70 konstruktorów oraz 180 inżynierów.

Siedziba-główna-PRONAR-NAREW-wiosna

Kupujący ten produkt kupili również...

Śruba nadmiaru T25 10*1*22
Cena 3.14PLN
Towar wyprzedany. Cena może się zmienić przy dostawie.
Wyszukiwarka filtrów
Pzl Sędziszów
Prześlij CV!