Najwyższa jakość:Najwyższa jakość
kolanko Archimedes kolanko Archimedes
kolanko Archimedes
kolanko Archimedes
Cena:137,62PLN
Ilość:
szt
Waga: 0.100 [kg]
Producent:
Archimedes
Udostępnij:

Kolanko

Dane techniczne:

✔️ Wysokość - 53 mm
✔️ Szerokość - 37 mm
✔️ Średnica zewnętrzna - 22 mm

Zastosowanie:

✅ Ciągniki rolnicze Ursus C-385

Numer katalogowy:

➡️ 88410004

Cechy produktu:

Najwyższa jakość
✅ Producent Archimedes

{{10147: O producencie}}

Hydraulika, pneumatyka oraz narzędzia

Archimedes to firma licząca ponad 100 lat doświadczenia i tradycji - początki produkcji wyrobów metalowych fabryki sięgają roku 1871. Zniszczona po wojnie została odbudowana i sukcesywnie się rozwijała, uruchamiając nowe linie produkcji, np. podnośnika C-4011 czy C-325 dla ciągników Ursus.

W latach 90. firma przeszła poważne uszczuplenia i restrukturyzacje spowodowane niespokojną sytuacją w fabrykach Ursusa - głównego odbiorcy. Jednak firma Archimedes nigdy nie zaprzestała produkcji.

Obecnie po kolejnych zmianach, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku wraz z grupą pasjonatów i konstruktorów Archimedes rozszerzył ofertę w hydraulice rolniczej, jak i przemysłowej, wzmacnia produkcję najwyższej jakości rolniczych części zamiennych oraz uruchamia gałąź produkcji hydrauliki przemysłowej.

Opierając się o tradycję i wieloletnie doświadczenie części Archimedes są najlepszymi obecnie dostępnymi częściami z zakresu hydrauliki i pneumatyki do ciągników rolniczych.

Jakość potwierdzona certyfikatem

W XXI wieku firma się wprowadziła nowe serie produktów, np. narzędzia hydrauliczne Evolution.  Uzyskała też szereg nagród uznania i certyfikatów jakości, np. certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnego z wymaganiami norm PN-EN ISO 9001: 2009.
Obecnie spółka funkcjonuje w Grupie Kapitałowej Stalmot & Wolmet S.A.

Wieloletnia tradycja

Archimedes to przede wszystkim wiedza i doświadczenie w obszarze hydrauliki siłowej. Firma opiera się o oryginalną dokumentację wspartą badaniami potrzeb klienta i rynku, a także o doświadczoną kadrę pasjonatów dbającą o każdy szczegół produktu finalnego.

 

Misją firmy Archimedes jest dostarczanie najwyższej jakości towarów dostosowanych do oczekiwań rynku – oraz zadowolenie klienta.

Katalog
Wyszukiwarka filtrów
Pzl Sędziszów
Prześlij CV!