Najwyższa jakość:Najwyższa jakość
Kraj pochodzenia:Produkt polski
MANOMETR FI63 1/4 DÓŁ ZAKRES 0-25 BAR
Manometr glicerynowy do pracy w trudnych warunkach i przy wibracjach. Do pomiaru gazów i substancji ciekłych, nieodpowiedni do pomiaru substancji krystalicznych i reagujących ze stopem miedzi.
Cena:61.38PLN
Ilość:
szt
Waga: 0.210 [kg]
Kod CN: 90262080
Producent:
Wika
Udostępnij:
Waga [kg] 0,21
Obudowa stal CrNi, polerowana
Rodzaj przyłącza dolne
Wypełnienie gliceryna
Przyłącze [cal] 1/4"
Maks. ciśnienie [bar] 25
Średnica 63
Zakres ciśnienia [bar] 0 - 25
Zakres temperatur [°C] 0 - 60

WIKA czyli dawna Kujawska Fabryka Manometrów

WIKA Polska to część światowego koncernu - lidera w dziedzinie produkcji urządzeń do pomiarów ciśnienia i temperatury. WIKA Polska to kontynuacja 100-letniej tradycji Kujawskiej Fabryki Manometrów, której historia sięga 1916 r. Od 2000 roku KFM istnieje jako część międzynarodowego koncernu WIKA, a 2007 nazwa została zmieniona na WIKA Polska.

Wysoka precyzja i światowa jakość

Firma skupia się głównie na produkcji manometrów analogowych, które sprzedawane są na całym świecie. a także urządzeń pomiarowych dystrybuowanych na terenie Polski.

Międzynarodowa grupa WIKA to ponad 10 tysięcy pracowników, filie w ponad 43 krajach, ponad 1 bilion Euro sprzedaży, produkcja roczna około 50 milionów sztuk na cały świat, a dzienna około 200 tysięcy sztuk.

<div>WIKA jest światowym liderem w dziedzinie pomiarów ciśnienia, temperatury, poziomu, siły i przepływu, a także kalibracji. Współpracując z naszymi klientami, opracowujemy kompleksowe rozwiązania oparte na najwyższej jakości technologiach pomiaru firmy WIKA.</div>

Kupujący ten produkt kupili również...

Katalog
Wyszukiwarka filtrów
Pzl Sędziszów
Prześlij CV!